Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-02-24 19:33:08

Azgard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 14
Punktów :   

Bracia

Bracia pragną pokoju, po tym jak powstało plemię ETD to nawet niespecjalnie nam na tym pokoju powinno zależeć, ponieważ Bracia to teraz jedna wielka grupa farm

Co do ETD, właśnie jak myślicie powinniśmy ich traktować jako naszych wrogów pod nową nazwą, czy jako zupełnie nowe plemię, szczególnie że oni zapragnęli nagle żyć z nami w przyjaźni i pokoju

Niezłą możliwością byłoby też zawieszenie broni z Braćmi, na razie utrzymanie przyjaznych stosunków z ETD, i zdetronizowanie AT z pierwszego miejsca na kontynencie, jak widać ich atak raczej nie doszedł do skutku, nasi szpiedzy nie mają nic nowego do przekazania w tym względzie, tak więc sami moglibyśmy się zabrać za AT

Pojawiła się nawet taka propozycja aby wykorzystać do tego ETD, czyli tak na prawdę niedawnych sojuszników AT, niech sobie chłopaki walczą, a gdy walka się rozstrzygnie można wykończyć ETD, i po kłopotach, nasza wspólna supremacja na kontynencie będzie od tego momentu niezachwiana

Offline

 

#2 2008-02-24 20:15:45

Arsenee.

Użytkownik

Skąd: Noob Castle :D
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bracia

wszystko pieknie tylko dla mnei naprzyklad jest to troche do dupy.. mam kolo siebie gostka z ETD i w zasadzie chcialem go wykonczyc.. oni zrobili wlasne plemie, ale nie roznia sie poki co chyba niczym... jest ich po prostu mniej.. a do AT to mam daleeeko, jak wiekszosc ludzi z BN wiec troche kicha

Offline

 

#3 2008-02-24 20:23:22

Azgard

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bracia

nie wiem, na razie się zastanawiamy nad przebiegiem wydarzeń, w sumie to Bracia się rozpadli, i ci w ETD mówią że wojna to wina tamtych, a ci co zostali w Braciach mówią że wojna to wina tych w ETD

tak na prawdę z naszego pkt widzenia niewiele się zmieniło, nadal mamy do czynienia z takimi samymi osobami, tylko pod innym szyldem

Offline

 

#4 2008-02-24 22:44:07

*...*

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 19
Punktów :   

Re: Bracia

Tak ETD rośnie w siłę,załatwiamy najpierw braci nie ma żadnej ulgi pójdzie łatwo tylko teraz może być wojna z etd bo ja długo planuję przejęcie kukiza bo był z braci a teraz doszedł do etd więc jak go przejmę to wojna może wybuchnąć zresztą arsen ma podobnie z tym asisienem (czy cos) więc etd też będzie trzeba rozwalać a at na razie zostawiamy oni są daleko i pewnie oni są takiego samego zdania nie ma sensu atakować po 10h i dłużej Robimy to co mieliśmy robić nic się nie zmienia

Offline

 

#5 2008-02-25 17:32:30

Arsenee.

Użytkownik

Skąd: Noob Castle :D
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Bracia

racja.. chociazby zrobili 10 plemion to osoby beda takie same!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.techpoland.pun.pl www.ratmedpam.pun.pl www.krwawi.pun.pl www.bezele.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl